Producent kartonów – firma Wok

Firma WOK jest producentem opakowań kartonowych, który swoją działalność rozpoczął w 1992 roku. Na początku istnienia firmy, jej siedziba mieściła się w Wolsztynie. Po dwóch latach została przeniesiona do własnego budynku w Barłożni, gdzie znajduje się do dziś. Dzięki dogodnej lokalizacji, mogą Państwo do nas łatwo dojechać. Jadąc trasą od strony Poznania, należy wjechać do Wolsztyna, a następnie skręcić w DW305 w kierunku Nowego Tomyśla. 

 

Produkcja kartonów standardowych i nietypowych

Obecnie nasze przedsiębiorstwo to nowoczesna, profesjonalnie wyposażona wytwórnia opakowań kartonowych. Posiadamy własną ekologiczną oczyszczalnię i system ogrzewania korzystający z baterii słonecznych. Zakład jest oświetlony, ogrodzony i monitorowany, dzięki czemu jest miejscem całkowicie bezpiecznym. Naszą specjalnością jest produkcja opakowań tekturowych i kartonów w każdym rozmiarze – również w tych nietypowych. Baza techniczna i profesjonalny sprzęt pozwala nam wyprodukować każdego rodzaju opakowanie kartonowe – zgodnie z życzeniami naszych Klientów. Korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości materiałów. Atutem naszej firmy jest doświadczona, wykwalifikowana załoga, które podejmie się realizacji każdego zlecenia. 

Pudła kartonowe na zamówienie

Jak producent opakowań uwzględniający różne potrzeby Klientów – możemy Państwu zaproponować zarówno opakowania kartonowe w bardzo małych seriach, jak i takie o niestandardowym kształcie i nietypowej wielkości. Podobnych produktów nie znajdą Państwo w ofercie konkurencyjnych firm. Nasz asortyment obejmuje również skrzynki kartonowe[nowa zakładka: skrzynki kartonowe] kartonowe], opakowania na owoce i warzywa.

Nadruki na opakowaniach kartonowych

Poza produkcją pudeł kartonowych zajmujemy się również wykonywaniem nadruków na opakowaniach. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy gotowe wzory, lecz nic nie stoi na przeszkodzie abyśmy wykonali nadruk zgodnie z dostarczonym przez Państwa projektem. Nasza wytwórnia opakowań kartonowych jest producentem kartonowych pudełek na lampy, książki, meble, artykuły reklamowe i spożywcze. Dostarczamy je do naszych Klientów z Poznania, Wolsztyna i Zielonej Góry. Każdego miesiąca w naszym przedsiębiorstwie przetwarzane jest blisko milion metrów kwadratowych tektury.

 

Solidne opakowania kartonowe

Wyprodukowane opakowania można odebrać osobiście lub skorzystać z naszego transportu. Wytwórnia Opakowań Kartonowych słynie z jakości, za którą wiele razy byliśmy chwaleni przez naszych klientów. Naszym ogromnym atutem jest terminowość – zarówno jeśli chodzi o ustalone umowami dostawy produktów, jak i wprowadzanie do produkcji nowych opakowań kartonowych, które odbywa się w niezwykle krótkim czasie. Dzięki dużym możliwościom produkcyjnym naszym Klientom gwarantujemy szybkie zrealizowanie zleconego zamówienia.

Jesteśmy rodzinną firmą, która posiada charakter zakładu pracy chronionej. Planujemy zakup nowych maszyn i modernizację istniejącego parku maszynowego, dzięki czemu będziemy produkować pudła i opakowania kartonowe jeszcze szybciej i efektywniej. Już teraz mogą Państwo skorzystać z możliwości zamówienia opakowań kartonowych za pośrednictwem naszej strony internetowej. Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców z Poznania, Zielonej Góry, Świebodzina i z innych miast regionu! 

Opakowania dostępne od ręki

opakowania na zamówienie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów dostępnych od ręki.

Sprawdź...

Złóż zamówienie / zapytanie

zaopatrujemy branże

Realizujemy zamienia od 1 sztuki do… Sprawdź nasze możliwości

czytaj więcej...
rzetelna firma

kartony

Skontaktuj się z Nami

tel.(68) 384 54 96
fax.(68) 347 29 65
wok@wok-kartony.pl
Zobacz szczegóły

Aktualne Promocje

Sprawdź